OOTD

Zloty jesienny outfit

Na pożegnanie mijającej jesieni pokażę Wam ostatnią stylizacje w jej kolorach. Kocham wszystkie odcienie beżu, brązu i złota! Czy może być coś piękniejszego?

CZYTAJ WIĘCEJ
OOTD

Sukienka dzianinowa w wygodnej brzuszkowej stylizacji

Ciepła jesienna pogoda czy chłodniejsze dni – ważne, żeby było wygodnie. Zwłaszcza jak się stylizuje brzusio! Właśnie dlatego w tym outficie w roli głównej jest dopasowana sukienka dzianinowa. A co oprócz niej? Więcej szczegółów we wpisie.

CZYTAJ WIĘCEJ
OOTD

Doskonała jesienna stylizacja z torebką Furla

Ostatnio postanowiliśmy wprowadzić w naszą jesień troszkę dyniowego szaleństwa i wybraliśmy się do lokalnej farmy dyniowej. W tak magicznej atmosferze czułam się jak dziecko, a jak już pewnie się domyślacie, odwiedzenie takiego miejsca zobowiązuje koniecznie do sesji, więc zapraszam Was na kolejny jesienny outfit.

CZYTAJ WIĘCEJ
OOTD

Jak uzupełniam garderobę w ciąży

Wybieranie ubrań w ciąży jest dosyć specyficzne. Z jednej strony internet jest przepełniony ofertami dla przyszłych mam zaczynając od sieciówek i kończąc drogimi dedykowanymi sklepami. Z drugiej – czy naprawdę warto w nie inwestować?

CZYTAJ WIĘCEJ
OOTD

Ostatni powiew lata

Kocham jesień! Każdego roku nie mogę się doczekać tej pory, żeby narzucić któryś z sweterków i wybrać się na spacer do parku. Wilgotne powietrze po deszczu rozpiera moje płuca i czuję, że oddycham, czuję, że żyję. Napawam się jesienią i każdym jej listkiem, każdą minutą jej ciszy. Jest tak samo piękna, jak cisza przed burzą: wiesz, że ta chwila jest wyjątkowa.

CZYTAJ WIĘCEJ