EKOTYKI Jesień 2018: Targi kosmetyków naturalnych

Jestem tą osobą, dla której najlepszym makijażem jest ten, który jest mało zauważalny (wyjątek stanowi klasyczna czerwona szminka), a najlepszymi kosmetykami  są te naturalne. Właśnie dlatego bardzo się ucieszyłam, kiedy zostałam patronem medialnym jesiennej edycji Ekotyków.

Targi odbyły się w Krakowie w dniach 22-23 września przy samym Rynku – w Pałacu Czeczotki. Wiedziałam, że takie wydarzenia odwiedza duża ilość ludzi i zainteresowanie ekoproduktami coraz bardziej rośnie, ale nie wiedziałam, że ludzi będzie aż na tyle dużo. Na targach dało się znaleźć coś dla każdego: dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Na Ekotykach można było kupić kosmetyki zarówno znanych światowych marek, jak i polskich mniejszych handmade brandów. Również można było skonsultować się ze specjalistami, zbadać skórę, wypróbować na sobie nowe kosmetyki. Bawiłam się tak dobrze, że nawet nie zauważyłam, jak zleciało mi pół dnia.

Każde stoisko było bardzo piękne, więc muszę się z Wami podzielić moimi ulubionymi zakątkami targów. Jeżeli przegapiliście je tym razem, możecie odwiedzić targi w Katowicach 29 września albo czekać na kolejne krakowskie. Mam nadzieję, że widzę się z Wami na następnej edycji!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Lena Wisher

Lena Wisher

Cześć, mam na imię Lena, prowadzę bloga o modzie i stylu życia. Możesz przeczytać więcej o mnie tutaj. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej ❤️

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *