Czym zauroczyła mnie Wenecja?

Moja Wenecja: wrażenia. Lena Wisher

Zawsze marzyłam o Wenecji… Kiedy widziałam cudze zdjęcia stamtąd, zatrzymywałam oddech i nie dowierzałam, że to może być na takie piękne miasto. W tym roku mieliśmy okazję w końcu tam trafić i byłam jeszcze bardziej zachwycona. Wenecja wygląda tak, jakby czas się zatrzymał dawno temu.

Wchodzisz w wąskie uliczki, spacerujesz, błądzisz po nich, nie możesz wyjść. Nie możesz wyjść, dlatego że nie chcesz. Dookoła są maski weneckie, malutkie kawiarnie, pływające gondole, śpiewające ludzie. Zaczynasz wierzyć w to, że rzeczywistość w tym mieście nie istnieje, a wy wszyscy trafiliście do starego, znanego filmu.

Jak poznałam Wenecję, chciałam zostać jej częścią, odrzucić codzienne casualowe ubrania, ubrać długą przewiewną sukienkę i kapelusz. Wenecja kojarzy mi się z lekkością, pięknem i mocno pozytywną energią. Mam nadzieję, że potrafiłam podzielić się z Wami cząstką magii, którą poczułam. Po więcej zapraszam na filmik na moim IGTV.

Swoją idealną wenecką sukienkę wybrałam

w sklepie internetowym  NA-KD.com

pamiętajcie o zniżce -20%

na hasło LENAxNAKD🏷
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Lena Wisher

Lena Wisher

Cześć, mam na imię Lena, prowadzę bloga o modzie i stylu życia. Możesz przeczytać więcej o mnie tutaj. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej ❤️
Wpisy, które mogą ci się spodobać:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *