Jak spędzić Walentynki?

Wpis-podpowiedź na ostatnią chwilę dla tych zapominalskich i bardzo zajętych.😛 W tym roku walentynki wypadają w tygodniu, więc większość z nas obchodzi je później, w weekend. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zwolenniczką spędzania takich dni w bardziej ciekawy sposób – lubię mieć dobre wspomnienia z każdego mniejszego lub większego święta.

Walentynek nigdy nie uważałam za jakąś ważną datę – jest to zwykłe komercyjne święto, święto wielkiej sprzedaży kwiatów, kartek świątecznych i bombonierek. Co nie znaczy, że nigdy ich nie obchodzę. Oto moje 7 pomysłów na miłe (i nie zawsze kosztowne) spędzenie Walentynek:

1. Ugotować coś razem

Wspólne gotowanie zawsze zbliża, a jeżeli robicie to na co dzień – zawsze można wybrać mega trudne przepisy i razem osiągać kulinarne sukcesy.

2. Podjąc wyzwanie

W sieci pełno jest stron w stylu Grupona, każda z nich oferuje bony na skoki ze spadochronem, latanie helikopterem i inne. Jeżeli Wy i Wasza połówka lubicie nagły dopływ adrenaliny – super pomysł, żeby zrobić to razem.

3. Wyruszyć w podróż

Nie musi być to drogi wyjazd gdzieś daleko (chyba że chcecie). Wystarczy wybrać się pociągiem/autobusem do jakiegoś pięknego miejsca, mając przy sobie termosik z herbatą. Może to być ładny punkt widokowy na całe miasto, jezioro, góry.

4. Sesja zdjęciowa

Wiem, że nie wszyscy lubią. Od razu powiem, że nie musi to być typowa walentynkowa sesyjka w studio, lepiej żeby to były żywe zdjęcia w akcji. Zawsze można się wybrać do kawiarni/restauracji i poprosić znajomego fotografa (każdy teraz ma takiego) o parę ładnych fotek na pamiątkę.

5. GRA

Dorośli też lubią grać w gry. Można zorganizować zabawę w wyszukiwanie drobnych prezentów, można zagrać w zwykłą ulubioną planszówkę albo wymyślić swoją grę.

6. Pierwsza randka

A jakby odtworzyć wszystko co się działo podczas pierwszej randki? Przejść się tymi samymi ulicami, zacytować pierwsze nieśmiałe żarty, pójść do tej właśnie knajpy. Łatwo w ten sposób sprawić sobie dobry humor.😁

7. Łyżwy

Pary łyżwiarskie to coś pięknego i niesamowitego, a przede wszystkim jazda na łyżwach – najbardziej romantyczny sport zimowy.⛸️ Jeżeli Wy i/lub Wasza połówka nigdy nie mieliście z tym do czynienia – jest to dobra okazja żeby uczyć się razem.

Który z tych punktów wybrałam ja? Będzie to malutka podróż wraz z relaksem w termach i spacerami. Już spędzaliśmy tak Mikołajki, dobry sposób na odprężenie się i odzyskanie energii do pracy.

Dajcie znać, jakie są Wasze pomysły na spędzenie Walentynek? Jak spędzacie je w tym roku?

Wpisy, które mogą cię zainteresować:

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Lena Wisher

Lena Wisher

Cześć, mam na imię Lena, prowadzę bloga o modzie i stylu życia. Możesz przeczytać więcej o mnie tutaj. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej ❤️
Wpisy, które mogą ci się spodobać:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *